آمریکا حمله به 122 هدف در عراق را شبیه سازی کرده است

به گزارش فروشگاه لباس، خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع عراقی و غربی مدعی شد که آمریکا حمله به 122 هدف در عراق را طراحی و شبیه سازی کرده است.

آمریکا حمله به 122 هدف در عراق را شبیه سازی کرده است

به گزارش گروه بین الملل فروشگاه لباس، خبرگزاری فرانسه در گزارشی با اشاره به تنش میان ایران و آمریکا در عراق به نقل از یک مقام ارشد عراقی که به هویت وی اشاره ای نکرده، مدعی شد که واشنگتن حمله به 122 هدف را در عراق شبیه سازی کرده است که در صورت حملات بیشتر به نظامیان آمریکایی و کشته شدن آن ها این طرح را اجرایی کند.

خبرگزاری فرانسه با اشاره به این ادعا گزارش داد که در صورت انجام چنین حملاتی تبعات آن گسترده خواهد بود.

براساس این گزارش، ژنرال پت وایت رئیس نیرو های ائتلاف ضد داعش عراق در ماه مارس طی نامه ای به فرماندهی مرکزی آمریکا نگرانی خود را درباره خطراتی که متوجه نظامیان ائتلاف است بیان کرده است.

خبرگزاری فرانسه در ادامه به نقل از دیپلمات های دو کشور عضو ائتلاف نوشت: اعضای غیرآمریکایی ائتلاف نگران هستند که حملات آمریکا به کشته شدن غیرنظامیان منجر شود و دولت بغداد را بیشتر به سمت اخراج نیرو های خارجی سوق دهد.

سه دیپلمات غربی نیز در این زمینه گفته اند که طرح آمریکا فعلا به دلیل جنگ واشنگتن با ویروس کرونا کنار گذاشته شده است. اما اگر حملات دیگری علیه نیرو های آمریکایی انجام شود و منجر به تلفات شود همه این طرح ها دوباره روی میز بازخواهد گشت.

خبرگزاری فرانسه می گوید که آمریکا از زمان آخرین حمله راکتی به نیرو های این کشور در پایگاه تاجی در عراق که در آن دو نظامی آمریکایی و یک انگلیسی کشته شدند طراحی این حملات را آغاز کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آمریکا حمله به 122 هدف در عراق را شبیه سازی کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا حمله به 122 هدف در عراق را شبیه سازی کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید