ارائه پیش نویس قانون حمایت از دولت سودان به کنگره آمریکا

به گزارش فروشگاه لباس، کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا پیش نویس قانونی را به این کنگره ارائه کرد که بر اساس آن دولت واشنگتن ملزم شود راهبرد جدیدی برای حمایت از دولت انتقالی سودان به کارگیرد.

ارائه پیش نویس قانون حمایت از دولت سودان به کنگره آمریکا

به گزارش گروه بین الملل فروشگاه لباس به نقل از خبرگزاری رسمی سودان، در این پیش نویس قانونی که توسط رئیس کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا ارائه شده آمده است: باید در راستا کاهش بدهی های خارجی سودان گام برداشت . همچنین اجازه داد تا موسسات مالی بین المللی کمک های مالی خود را در اختیار خارطوم قرار دهند البته به شرط اینکه سودان استانداردهای مدیریت مالی و شفافیت مالی رعایت کند.

در پیش نویس مزبور با حمایت از فرایند صلح دولت خارطوم با گروه های مسلح سودانی آمده است: باید نظارت سیاستمداران غیر نظامی بر سرویس های امنیتی سودان تقویت شود ،لذا از دولت واشنگتن درخواست می شود راهبردی جدیدی برای حمایت از دولت انتقالی خارطوم به کارگیرد چراکه در دوره انتقالی مدیریت این دولت را سیاستمداران غیر نظامی به عهده خواهند داشت.

محاکمه جنایتکاران جنگی در دادگاه های سودان یا دادگاه لاهه، کمک به بازگشت اموال به تاراج رفته سودان به این کشور، افزایش فرصت های شغلی برای جوانان و بهبود شرایط زندگی برای مردم فرودست سودان از جمله محورهای مورد تاکید در این پیش نویس است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ارائه پیش نویس قانون حمایت از دولت سودان به کنگره آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه پیش نویس قانون حمایت از دولت سودان به کنگره آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید