افشای فایل صوتی گفتگوی گوایدو با عامل آمریکایی عملیات نافرجام علیه مادورو

به گزارش فروشگاه لباس، وزیر ارتباطات ونزوئلا یک فایل صوتی از گفتگوی منتسب به دو چهره اپوزیسیون کاراکاس با جوردن گودرو، نیروی ویژه سابق آمریکا و صاحب شرکت سیلورکورپ یو اس ای منتشر کرد.

افشای فایل صوتی گفتگوی گوایدو با عامل آمریکایی عملیات نافرجام علیه مادورو

به گزارش فروشگاه لباس، به نقل از خبرگزاری آناتولی، در این فایل صوتی به نظر می رسد آنها برای حمله دریایی ناکام سوم مه تحت عنوان عملیات گیدون برنامه ریزی می نمایند.

براساس این فایل، خوان گوآیدو، رهبر اپوزیسیون ونزوئلا از جوردن گودرو بابت تمام کوشش های او برای مساله ونزوئلا قدردانی می نماید و می گوید که قرارداد برای امضا آماده است.

در این تماس که از سوی گوآیدو و سرجیو ورگارا، از سیاستمداران ونزوئلایی اجرا شده، نیروی سابق آمریکا از گوآیدو می پرسد که آیا سوال یا نگرانی دارد و او پاسخ می دهد که نگرانی های زیادی دارد اما آن ها کار درست را برای کشورشان انجام می دهند.

طبق این فایل صوتی گوآیدو می گوید: ما در بحران انسانی بسیار سختی قرار داریم و باید این شرایط را حل و فصل کنیم.

دادستان کل ونزوئلا آدینه گذشته خاطرنشان کرد، دفتر او خواهان صدور حکم بازداشت برای جوردن گودرو، نظامی سابق آمریکایی و ورگارا شده است که در این تماس تلفنی حضور داشتند. گودرو اذعان نموده است که در سازمان دهی و آموزش این نیروی مزدور برای انجام این عملیات که هدفش سرنگونی دولت نیکولاس مادورو بوده، دست داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افشای فایل صوتی گفتگوی گوایدو با عامل آمریکایی عملیات نافرجام علیه مادورو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای فایل صوتی گفتگوی گوایدو با عامل آمریکایی عملیات نافرجام علیه مادورو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید