امیر نصیرزاده: همکاری نهاجا و پدافند سدی خلل ناپذیر در آسمان کشور ایجاد نموده است

به گزارش فروشگاه لباس، فرمانده نیروی هوایی ارتش در پیامی با گرامیداشت روز پدافند هوایی تأکید کرد: در هم تنیدگی نیروی هوایی و پدافند موجب شکل گیری سدی خلل ناپذیر در آسمان کشور شده است.

امیر نصیرزاده: همکاری نهاجا و پدافند سدی خلل ناپذیر در آسمان کشور ایجاد نموده است

به گزارش گروه سیاسی فروشگاه لباس، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در پیغامی روز پدافند هوایی را به امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تبریک گفت.

متن این پیغام به توضیح زیر است:

برادر ارجمند امیر سرتیپ ستاد علیرضا صباحی فرد

فرمانده محترم نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

تاریخ پر افتخار و غرور انگیز ایستادگی جوانمردانه فرزندان رشید ملت در برابر یورش دشمن بعثی به خاک مقدس ایران، مشحون از خاطرات برادری ها و همدلی هایی است که نمونه شاخص آن در هم تنیدگی نیروی هوایی و پدافند غیرتمند و شکل گیری سدی خلل ناپذیر در آسمان این سرزمین است.

نیروی پدافند هوایی قاب غیرت مردانی است که از اقصی نقاط این جغرافیای جوانمردی، کوله بار جوانی خویش را به قصد رسیدن به قاف خوش نامی بستند و سیمرغ وار، بر اریکه آبرومندی تکیه زدند.

در سالروز تشکیل پدافند هوایی با تدبیر فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)، ضمن نکوداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام نیروی پدافند هوایی و گرامیداشت حماسه آفرینی های پیشکسوتان شریفتان در سال های دفاع مقدس و پس از آن، برای آن برادر ارجمند و همکاران سلحشور آن جناب در ظل ممدود حضرت، ولی عصر ارواحنا فداه و راهنمایی داهیانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) عزت روزافزون مسئلت می نمایم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امیر نصیرزاده: همکاری نهاجا و پدافند سدی خلل ناپذیر در آسمان کشور ایجاد نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر نصیرزاده: همکاری نهاجا و پدافند سدی خلل ناپذیر در آسمان کشور ایجاد نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید