انتقال مجتمع های درمانی از مرکز شیراز با هدف بهبود ترافیک

به گزارش فروشگاه لباس، خبرنگاران/فارس شهردار شیراز تاکید نمود که انتقال مجتمع ها و مراکز درمانی از مرکز این شهر بر بهبود ترافیک و در نهایت سلامت شهروندان تاثیرگذار است، پیشنهاد داد که مراکز درمانی به تجاری تبدیل و منافع آن به ایجاد و توسعه مراکزی در سایر نقاط شیراز اختصاص یابد.

انتقال مجتمع های درمانی از مرکز شیراز با هدف بهبود ترافیک

حیدر اسکندرپور در نشست هم اندیشی مسئولان ارشد علوم پزشکی و شهرداری شیراز، گفت: شهرداری شیراز بدون دیدگاه مالی، برای تقویت ارایه خدمات آموزشی، بهداشتی و درمانی و تغییر کاربری مراکز درمانی، آمادگی دارد.

به گزارش فروشگاه لباس به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، اسکندرپور، تغییر کاربری مراکز آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مراکز تجاری- اداری و انتقال این مراکز به مناطق دیگر شهر را از اقدامات موثر در بهبود ترافیک و تسهیل در فرایند خدمات رسانی به مراجعان دانست.

شهردار شیراز تاکید نمود: درآمدهای حاصل از این اقدامات را باید در زمینه ایجاد و توسعه مراکز درمانی با هدف ارتقاء کمی و کیفی خدمات رسانی و بهبود سلامت مردم هزینه کرد.

او اهمیت دادن به خدمات رسانی در بخش بهداشت و درمان را از اولویت های دستور کار شهرداری شیراز اعلام و اضافه نمود: کوشش می گردد تا برای ساماندهی مطب پزشکان در سطح شهر، کاهش ترافیک شهری و افزایش خدمات رسانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز گام های موثری برداشته گردد.

اسکندرپور با بیان اینکه شیراز بین کلان شهرها، جزو پاکترین شهرهای کشور محسوب می گردد، این موضوع را حاصل کوشش بیش از دو هزار کارگر خدوم، زحمتکش و گمنام شهرداری شیراز برشمرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با تاکید بر کوشش مسئولان این مجموعه برای خدمات رسانی پاک به مردم، آمادگی این دانشگاه را برای همکاری با شهرداری شیراز در جهت داشتن شهری پاک، پاکیزه و سالم گفت.

دکتر مهرداد لطفی ضمن بیان دیدگاه های خود درباره بهبود خدمات رسانی و تعامل بین دانشگاه علوم پزشکی با شهرداری شیراز، خواهان همکاری شهرداری شیراز در توسعه فضای درمانی در مناطق محروم و مناطق کم تردد، با هدف کاهش ترافیک شهری شد.

او با اعلام اینکه مجموعه سلامت فارس، آمادگی همکاری برای هرگونه اقدامی در زمینه آموزش، پیشگیری و درمان مردم با همکاری شهرداری را دارد، بر ایجاد و توسعه بستری این امر در سطح شیراز تاکید نمود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز رویکرد روشن شهردار شیراز را بسترساز ارتقاء سطح سلامت شهفرایندان دانست و خواهان استفاده از تجربیات و نظرات استادان و پزشکان دانشگاه برای ایجاد و توسعه مراکز درمانی در سطح شیراز شد.

دکتر مهرداد شریفی ضمن دعوت از شهردار شیراز برای آنالیز فرایند خدمات رسانی به حجم انبوه مراجعه مردم و اطلاع از نیازهای درمانی به بیمارستان ها، نتیجه تعامل دانشگاه علوم پزشکی با شهرداری شیراز را اشتغال زایی، افزایش بهره وری از منابع و بهبود و ارتقای خدمات رسانی به مردم دانست.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز انجام همکاری دوجانبه حوزه بهداشت با شهرداری نظیر بازدیدهای مشترک در زمان بحران را عنوان کرد و خواهان تعامل بیشتر و تداوم همکاری شهرداری در اطلاع رسانی پیرامون حوزه سلامت و بهداشت شهری شد.

دکتر عبدالرسول همتی با تاکید بر اینکه هرچه شهر پاکیزه تر باشد، تاثیر بسزایی در سلامت مردم دارد، از شهردار شیراز تقدیر کرد و اضافه نمود: باید با ایجاد فضایی شاد در سطح شیراز، برای تقویت سلامت روان عمومی کوشش کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتقال مجتمع های درمانی از مرکز شیراز با هدف بهبود ترافیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال مجتمع های درمانی از مرکز شیراز با هدف بهبود ترافیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید