تبریک سال نوی میلادی بشار اسد به پوتین

به گزارش فروشگاه لباس، خبرنگاران : رئیس جمهوری سوریه با ارسال پیغام تبریکی برای همتای روس خود به مناسبت سال نوی میلادی، ابراز امیدواری کرد که همکاری های دو کشور در تمامی زمینه ها تقویت شوند.

تبریک سال نوی میلادی بشار اسد به پوتین

به گزارش فروشگاه لباس به نقل از ایسنا، خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گفت، طبق بیانیه دفتر ریاست جمهوری سوریه، بشار اسد، رئیس جمهور این کشور امروز (چهارشنبه) با ارسال پیغامی برای ولادیمیر پوتین، همتای روس خود، سال نوی میلادی را به او تبریک گفت.

طبق این بیانیه، اسد در پیغام خود خطاب به پوتین و مردم روسیه صمیمانه تبریک گفت و آرزو کرد که در این سال موفقیت ها و پیشرفت بیشتری در تمامی سطوح برای روسیه حاصل گردد.

همچنین رئیس جمهوری سوریه ابراز امیدواری کرد که این سال سالی باشد که کشورها بتوانند با کوشش های مشترک خود دستاوردهای بیشتری در مبارزه با تروریسم داشته باشند و روابط دوجانبه سوریه و روسیه در تمامی زمینه ها و در راستای منافع مردم دو کشور ادامه یابند.

رئیس جمهوری روسیه صبح امروز با ارسال پیغام هایی برای تعدادی از سران دنیا، جشن کریسمس و سال نوی میلادی را به آنها تبریک گفت.

طبق بیانیه منتشر شده از سوی کرملین، پوتین در پیغام تبریک خود خطاب به اسد تاکید نمود: روسیه آماده است تا به هر طریقی در حل نهایی بحران سوریه و کنار زدن پیغامدهای آن و نیز کوشش مشترک با این کشور برای تقویت همکاری های چند جانبه دو کشور مشارکت داشته باشد.

منبع: اقتصادنیوز

به "تبریک سال نوی میلادی بشار اسد به پوتین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریک سال نوی میلادی بشار اسد به پوتین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید