تشکیل اتاق فکر متشکل از فعالان رسانه ای استان ، تاکید استاندار برحفظ سلامت و امنیت اجتماعی

به گزارش فروشگاه لباس، خبرنگاران/قم استاندار قم با تاکید بر اولویت مدیریت استان بر حفظ سلامت و امنیت اجتماعی و نیز هویت و اصالت قم در کنار بسترسازی تصمیمات کشوری در مقابله با بیماری کرونا از تشکیل اتاق فکر متشکل از فعالان رسانه ذیل شورای اطلاع رسانی برای بهره برداری مناسب از فضای رسانه ای اطلاع داد.

تشکیل اتاق فکر متشکل از فعالان رسانه ای استان ، تاکید استاندار برحفظ سلامت و امنیت اجتماعی

دکتر بهرام سرمست در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان و در تبادل نظر با فروشگاه لباس، به حساسیت و شرایط ویژه بحران بیماری ویروس کرونا اشاره و اظهار کرد: در زمینه شرایط و اقدامات استان در مقابله با این بیماری تصمیم مدیریت استان بر این بود که محور اطلاع رسانی بصورت واحد و متمرکز برعهده دانشگاه علوم پزشکی باشد و آمار های واحدی به جامعه اطلاع رسانی گردد.

استاندار قم با بیان شرایط کنونی استان در متن بحران کرونا، افزود: نقش اطلاع رسانی به موقع و استفاده از ظرفیت فعالان رسانه در این شرایط، مقتضی بود که شورای اطلاع رسانی استان با حضور فروشگاه لباس تشکیل گردد تا در راستا دست یابی به هدف گذاری ها تصمیمات لازم اجرایی گردد.

استاندار قم با تاکید بر اینکه مدیریت استان در دسترس فروشگاه لباس است، ادامه داد: بنده تمام توان و انرژی خود را وقف سلامت و خدمت به مردم نموده ام و خواهم کرد .

وی همچنین نقش صنعت گردشگری و اقتصاد خدمات محور در قم را مرود توجه قرار داد و گفت: این موضوع بوِیژه در آستانه سال جدید نقش مهمی در اقتصاد خانواده ها دارد و در شرایط کنونی و افت شدید درآمد، باید برای اقشار آسیب پذیر در این زمینه برنامه ریزی گردد.

نماینده عالی دولت در استان، به رصد دائمی مدیران وبخش های مختلف در استان در راستای وظایف محوله اشاره و توضیح داد: سیاست های تشویقی بر سیاست های تنبیهی اولویت دارد و این خصلت تعالی بخشی مدیریت است ولی این به معنی نادیده دریافت کم کاری احتمالی بعضی از مدیران نیست و در زمینه توجه به حقوق شهروندی هیچ گونه کاستی و کم کاری پذیرفتنی نیست.

وی گفت : جمع بندی و راهبرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اجرای قرنطینه خانگی است

استاندار قم در انتها با تاکید بر اولویت مدیریت استان بر حفظ سلامت و امنیت اجتماعی و نیز هویت و اصالت قم در کنار بسترسازی تصمیمات کشوری در مقابله با بیماری کرونا از تشکیل اتاق فکر متشکل از فعالان رسانه برای بهره برداری مناسب از فضای رسانه ای به منظور آگاهی بخشی و قرنطینه خانگی اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تشکیل اتاق فکر متشکل از فعالان رسانه ای استان ، تاکید استاندار برحفظ سلامت و امنیت اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل اتاق فکر متشکل از فعالان رسانه ای استان ، تاکید استاندار برحفظ سلامت و امنیت اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید