تصادف زنجیره ای 15 خودرو با 7 مصدوم در قزوین

به گزارش فروشگاه لباس، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان، از وقوع یک تصادف زنجیره ای بین 15 دستگاه خودروی سواری در محور قزوین-اقبالیه و مصدوم شدن 7 نفر خبر داد.

تصادف زنجیره ای 15 خودرو با 7 مصدوم در قزوین

به گزارش گروه حوادث فروشگاه لباس از صداوسیما مرکز قزوین، سرهنگ فرهاد ذاکری منش، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گفت: مه شدید و کاهش دید افقی در محور قزوین - اقبالیهباعث وقوع تصادف زنجیره ای بین 15 دستگاه خودرو شد.

وی اضافه کرد : بلافاصله پس از وقوع این حادثه، کارشناسان تصادفات پلیس راه استان در محل حاضر شده و نسبت به بررسی و رسیدگی به مشکل رانندگان خسارت دیده و بازگشایی سریع جهت اقدام کردند.

رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه در این حادثه هفت نفر مصدوم شدند گفت: بر اساس بررسی های کارشناسان تصادفات پلیس راه استان تخطی از سرعت مطمئنه و عدم رعایت فاصله طولی توسط رانندگان وسایل نقلیه نیز در وقوع این حادثه تاثیرگذار بود.

سرهنگ ذاکری منش، به رانندگان توصیه کرد، از هرگونه عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کرده و فاصله طولی خودروی خود با خودروی جلویی را رعایت کنند تا در زمان بروز هرگونه حادثه احتمالی فرصت کنترل وسیله نقلیه خود را داشته باشند.

سلطانی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین نیز گفت: هفت مصدوم این حادثه با آمبولانس به بیمارستان شهید رجایی منتقل شدند که خوشبختانه حال عمومی تمامی مصدومان مساعد است.

منبع: جام جم آنلاین

به "تصادف زنجیره ای 15 خودرو با 7 مصدوم در قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف زنجیره ای 15 خودرو با 7 مصدوم در قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید