جهانچی: رقابت در مسابقات کافا ساده نبود

به گزارش فروشگاه لباس، سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر15 سال معتقد است که رقابت با تیم های حاضر در مسابقات کافا آسیا کار ساده ای نبود.

جهانچی: رقابت در مسابقات کافا ساده نبود

به گزارش فروشگاه لباس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، معصومه جهانچی، سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر15 سال درباره سطح این دوره از بازی ها گفت: سطح بازی ها نسبت به سال گذشته بسیار بالا بود. تیم ها پیشرفت نموده و قابل مقایسه با تیم های سال گذشته نبودند.

وی ادامه داد: در سال های گذشته تاجیکستان و قرقیزستان را با اختلاف 5 تا 6 گل شکست می دادیم اما سال جاری شاهد حضور پرقدرتی از تیم ها بودیم. در واقع سطح مسابقات نسبت به سال های گذشته تغییر چشمگیری داشت.

سرمربی تیم ملی دختران اضافه نمود: تمرینات پی درپی، بازی های محبت آمیز و مستمر بودن فعالیت بازیکنان در اردو باعث می گردد تا شرایط و سطح کیفی بازیکنانو تیم بالا رود. در این دوره از مسابقات، رقابت ساده ای را پیش روی خود نداشته و با کوشش توانستیم عنوان نایب قهرمانی مسابقات کافا آسیا را به خود اختصاص دهیم. بدون شک تیم های حاضر در این دوره از بازی ها، تمرینات بیشتری را برگزار نموده و نتیجه آن را گرفتند.

چایچی گفت: ما باید تمرینات مداوم خود را ادامه دهیم تا تیم پیشرفت کند و در سطوح بالاتر پیروز شویم. ملی پوشان تجربه بسیار خوبی را در این دوره از مسابقات کسب کردند و امیدوارم با برگزاری اردوها و مسابقات محبت آمیز، بازیکنان خوب و با تجربه ای را در اختیار رده های پایه تیم های ملی قرار دهیم.

منبع: تسنیم

به "جهانچی: رقابت در مسابقات کافا ساده نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانچی: رقابت در مسابقات کافا ساده نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید