حفاظت از محیط زیست باید جزو اولویت های اصلی کشور باشد

به گزارش فروشگاه لباس، معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی،گفت: حفاظت از طبیعت و محیط زیست در هر شرایطی حتی در زمان مبارزه با ویروس کرونا هم باید جزو اولویت های اصلی کشور باشد.

حفاظت از محیط زیست باید جزو اولویت های اصلی کشور باشد

به گزارش فروشگاه لباس، غلامرضا نوری معاون اجرایی رئیس مجلس صبح امروز (چهارشنبه 14 اسفند 1398) به مناسبت فرا رسیدن روز درختکاری، یک اصله نهال را در محوطه فضای سبز مجلس شورای اسلامی غرس کرد.

معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از کاشت این اصله نهال گفت: حفاظت از محیطزیست و منابع طبیعی به دلیل احتیاج شدید امروز جامعه باید در هر شرایطی مورد توجه قرار بگیرد چرا که آلودگی هوا، وجود ریزگردها و معضلاتی از این قبیل به دلیل بی توجهی به مباحث محیطزیستی و منابع طبیعی است.

نوری با اشاره به کاشت نمادین نهال در محوطه فضای سبز مجلس، اظهار کرد: حفاظت از طبیعت و محیطزیست در هر شرایطی حتی در زمان مبارزه با ویروس کرونا باید جزو اولویت های اصلی کشور باشد.

وی ادامه داد: امیدواریم فرایند کاشت نهال در کل کشور به نحوی ادامه پیدا کند که حتی بحران هایی چون ویروس کرونا هم نتواند آن را متوقف کند. چرا که باید در حفظ محیط زیست، منابع طبیعی، توسعه جنگل ها و کاشت درختان مثمر و غیر مثمر اهتمام بیشتری به خرج دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حفاظت از محیط زیست باید جزو اولویت های اصلی کشور باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حفاظت از محیط زیست باید جزو اولویت های اصلی کشور باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید