خبرخوش برای سربازان دارای مدرک کتابداری

به گزارش فروشگاه لباس، سردار امیرحسین یاوری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تفاهم نامه اخیر میان نیروی انتظامی با نهاد کتابخانه های عمومی کشور اظهارکرد: یکی از موارد مطرح شده در این تفاهم نامه موضوع سربازان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در رشته کتابداری و رشته های مرتبط با آن بود.

خبرخوش برای سربازان دارای مدرک کتابداری

وی ادامه داد: بر این اساس طی هماهنگی های انجام شده با نهادکتابخانه های عمومی کشور سربازانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در رشته کتابداری یا دیگر رشته های تابع آن باشند، می توانند دوران سربازی خود را به عنوان کتابدار و مسئول کتابخانه در رده های مختلف نیروی انتظامی سپری کنند.

معاون تربیت و آموزش ناجا درباره اینکه آیا ممکن است به این افراد کسرخدمت یا معاوفیت داده شود، اظهارکرد: کسرخدمت یا معافیت از سربازی ضوابط خود را دارد و این موارد را شامل نمی شود اما نیروی انتظامی به منظور استفاده بهینه از توانمندی های سربازان این افراد را در رده های مورد نیاز و مرتبط با تخصص خود به کارگیری خواهد کرد.

به گفته یاوری، سازوکار جذب این سربازان به زودی اعلام و اجرایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، سردار یاوری اوایل این هفته از هدف گذاری این نیرو برای ترویج کتابخوانی و احداث کتابخانه در کلانتری ها خبر داده بودکه به نظر می رسد تصمیم اخیر نیز به همین دلیل اتخاذ شده باشد.

منبع: ویکی گرام

به "خبرخوش برای سربازان دارای مدرک کتابداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرخوش برای سربازان دارای مدرک کتابداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید