خبرنگاران خیران قزوینی پنج دستگاه دیالیز را برای بیماران تامین کردند

به گزارش فروشگاه لباس، قزوین - خبرنگاران - خیران قزوینی در حوزه سلامت پنج دستگاه دیالیز را برای بیماران کلیوی تامین و به بیمارستان بوعلی اهدا کردند.

خبرنگاران خیران قزوینی پنج دستگاه دیالیز را برای بیماران تامین کردند

محمدحسن شلویری ریس مجمع خیران سلامت قزوین روز جمعه با اعلام این خبر گفت: اعتبار لازم برای خریداری این دستگاه ها و واردن کردن آنها از خارج از خیران حوزه سلامت و یاری های مردمی تامین شده است.

وی با قدردانی از این اقدام خداپسندانه خیران قزوینی، گفت: این دستگاه ها با هدف یاری به بهبود حال بیماران کلیوی و همچنین مبتلایان به ویروس کرونا تهیه و در اختیار بیمارستان بوعلی قرار گرفت

شلویری بابیان اینکه مجمع خیرین سلامت استان قزوین با هدف جلب مشارکت افراد خیر و نیکوکار به منظور یاری در تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی تشکیل شده است،افزود: با توجه به نیاز مبرم مراکز درمانی به تجهیزات پزشکی و همچنین لزوم حمایت درمانی و معیشتی بیماران کرونایی، از مردم نوعدوست قزوین درخواست می کنیم در این خصوص با مشارکت های مادی و معنوی خود، این مجمع را در جهت یاری به بیماران و تقویت تجهیزات درمانی یاری دهند.

وی گفت: خیرین استان قزوین می توانند یاری های نقدی خود را به شماره حساب 809070908095 یا شماره کارت 5894637000000015 و شبا 3001301000008090709080955 بانک رفاه کارگران واریز کنند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران خیران قزوینی پنج دستگاه دیالیز را برای بیماران تامین کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خیران قزوینی پنج دستگاه دیالیز را برای بیماران تامین کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید