خبرنگاران پرت شدن پدر و دختر از تله سی یژ دربندسر

به گزارش فروشگاه لباس، تهران- خبرنگاران- عصر امروز (آدینه) کلیپی از پرت شدن پدر و دختری از تله سی یژ پیست اسکی دربندسر در شمال پایتخت در فضای مجازی دست به دست شد که به گفته مسئولان با اقدام به موقع متصدیان پیست هر 2 فرد نجات یافتند.

خبرنگاران پرت شدن پدر و دختر از تله سی یژ دربندسر

جواد شمشکی، رئیس شورای شهر شمشک دربندسر در گفت وگو با خبرنگار فروشگاه لباس بیان داشت: افراد غیرحرفه ای گاهی موارد ایمنی را به صورت صحیح رعایت نمی نمایند و این مورد از همین دسته بود؛ اپراتور نیز پس از مشاهده نقص در بستن کمربند دستگاه را متوقف کرد و با استفاده از توری این 2 فرد را نجات داده و با توجه به حضور اورژانس در محل، توسط دکتر معاینه شدند.

مجید کیا شمشکی، مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شمشک دربندسر نیز به خبرنگار فروشگاه لباس گفت: از وقوع حادثه در این منطقه آگاه شدیم اما مسئولان پیست اطلاعی به آتش نشانی و نیروهای امدادی دیگر از جمله هلال احمر ندادند و خودشان مستقل عمل کردند.

جمال شریفی، رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات نیز از این حادثه اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: گزارش این مورد به ما اعلام نشده است؛ با توجه به ارتفاع کابین های تله سی یژ تا زمین امکان فوت افراد در صورت پرت شدن وجود دارد که در این موارد با نیروی انتظامی هماهنگ می گردد.

دربندسر یکی از شهرهای بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات در شمال شرقی پایتخت واقع شده است؛ این منطقه به دلیل آب و هوایی کوهستانی، طبیعتی بکر، پیست اسکی بین المللی و مراکز ورزشی تفریحی مورد استقبال چشمگیر ورزشکاران و گردشگران واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پرت شدن پدر و دختر از تله سی یژ دربندسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پرت شدن پدر و دختر از تله سی یژ دربندسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید