خدمات غیرحضوری ایساکو ادامه دارد

به گزارش فروشگاه لباس، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو همزمان با اعمال محدودیت های جدید در آبان ماه سال جاری، به دلیل اوج گیری شیوع بیماری کرونا بیان کرد، همچنان آماده ارایه خدمات به هموطنان به صورت غیرحضوری است.

خدمات غیرحضوری ایساکو ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری فروشگاه لباس به نقل از روابط عمومی شرکت ایساکو، شرکت ایساکو به رغم محدود شدن فعالیت بیشتر مشاغل از 20 آبان ماه، به عنوان گروه شغلی یک یعنی گروه خدماتی و امدادی، ارایه خدمات خود را با اولویت ارایه خدمات غیرحضوری، ادامه می دهد.

این مجموعه با راهکارهای اندیشیده شده، تا حد امکان احتیاج به مراجعه حضوری به نمایندگی ها را کاهش داده و با ارایه خدمات در محل مورد نظر مشتریان خدماتی همچون سرویس های دوره ای، راه اندازی خودرو در محل و انجام تعمیرات سبک و نیمه سنگین تعمیرگاهی را به انجام می رساند.

مدیر عامل ایساکو در این خصوص گفت: این شرکت چندین سال است که با بهره گیری از فناوری های نوین، ارایه خدمات پس از فروش به صورت غیرحضوری را در محل مورد درخواست مشتریان اجرایی نموده است، از اسفند ماه سال گذشته همزمان با شروع بیماری کوید 19، برای خدمت رسانی مطمئن و رفع نگرانی های مشتریان، بر تنوع خدمات غیرحضوری خود در سراسر کشور اضافه نموده است.

مهدی مونسان اضافه نمود: ایران خودرو همیشه در شرایط بحرانی سعی داشته است که علاوه بر حسن اجرای وظایف خود، در مسوولیت های اجتماعی نیز در کنار هموطنان باشد و در دوران شیوع این بیماری نیز، با افزایش امکانات و ظرفیت های ارایه خدمات در محل، هم میهنان را به ماندن در خانه و مصونیت از بیماری تشویق می نماید.

وی در ادامه گفت: مشتریان می توانند پیش از مراجعه به نمایندگی های این شرکت، با کسب اطلاع از مرکز پاسخگویی ایران خودرو به شماره تلفن 096440 و یا مراجعه به اپلیکیشن ایساکو از خدماتی که به صورت غیرحضوری توسط امدادخودرو ایران، در محل قابل انجام است آگاه شده و درخواست دریافت خدمت خود را ثبت نمایند.

مونسان در مورد خدماتی که بدون احتیاج به مراجعه به تعمیرگاه ها قابل ارایه به مشتریان است به تعویض باتری، تعویض روغن، تعویض شیشه، تعویض سوییچ، تعویض تسمه تایم و… با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اشاره نمود.

وی همچنین از انجام سرویس های دوره ای خودرو درب منزل توسط تیم سرویس در محل، رفع کردن مسائل جزیی خودرو در زمان کوتاه توسط امدادسریع و همچنین انجام بعضی تعمیرات نیمه سنگین همچون تعویض قطعات رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام و... توسط امدادپلاس اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "خدمات غیرحضوری ایساکو ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات غیرحضوری ایساکو ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید