زمان واریز 50 درصد به جامانده سود سهام عدالت اعلام شد

به گزارش فروشگاه لباس، مدیر سیستم های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: مرحله دوم واریز سود سهام عدالت سال 98 تا خاتمه ماه رمضان انجام می گردد.

زمان واریز 50 درصد به جامانده سود سهام عدالت اعلام شد

به گزارش گروه مالی فروشگاه لباس به نقل از شرکت سپرده گذاری مرکزی، حسین قَشمی درباره واریز سود سهام عدالت سال 98 به حساب مشمولان اضافه نمود: به محض واریز سود 36 شرکت سرمایه پذیر 50 درصد به جامانده سود مصوب تا انتها ماه رمضان به حساب سهامداران واریز می گردد.

وی اضافه نمود: از 49 میلیون سهامدار عدالت، در مرحله نخست، سود سهام عدالت سال 98 به حساب حدود 43 میلیون نفر واریز شد.

قشمی با اشاره به اینکه افرادی که سود مرحله نخست را دریافت نکرده اند سریعاً مشکل را برطرف نمایند ادامه داد: بدلیل نقص اطلاعات از جمله شماره شبا و شماره همراه و … سود به بعضی از سهامداران واریز نشد.

وی گفت: بعضی از سهامداران هم مشکلاتی در حساب بانکی خود دارند و همین مسئله باعث شد تا سود نزد بانک باقی بماند تا سهامدار برای برطرف آن اقدام کند.

قشمی اضافه نمود: سهامدارانی که مرحله نخست سود سهام عدالت سال 98 برای آن ها واریز نشده است هر چه سریع تر برای برطرف مشکل اقدام نمایند تا در مرحله دوم واریز سود با مشکل روبرو نشوند.

مدیر سیستم های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: افرادی که در مرحله نخست سود دریافت نکرده اند می توانند در سایت سجام ثبت نام نمایند ضمن اینکه به وسیله سامانه سهام عدالت sahamedalat.ir، شماره شبای حساب بانکی خود را تصحیح نمایند.

قشمی ادامه داد: همچنین سهامداران می توانند با شماره 1569 تماس بگیرند و دلیل واریز نشدن سود سهام عدالت را جویا شوند و اقدام به تصحیح اطلاعات نمایند.

وی گفت: لینک های رایگان ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام بر روی سایت سپرده گذاری مرکزی موجود است.

قشمی اضافه نمود: در مرحله نخست واریز سهام عدالت، 4 پرتفوی پر تکرار یک میلیون تومانی، 532 هزار تومانی، 492 هزار تومانی و 452 هزار تومانی داشتیم که مبلغ واریز سود به آن ها متفاوت بود به طوری که به سهام عدالت یک میلیون تومانی، حدود 180 هزار تومان، سهام عدالت 532 هزار تومانی، 98 هزار تومان، سهام عدالت 492 هزار تومانی، 91 هزار تومان و سهام عدالت 452 هزار تومانی، 84 هزار تومان واریز شد.

وی بیان نمود: در مجموع در مرحله نخست، حدود 4 هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت سال 98 واریز شد و به محض دریافت سود از شرکت ها، مرحله دوم نیز واریز می گردد.

قشمی تاکید نمود: در پرتفوی سهام عدالت، 36 شرکت وجود دارد و حدود 29 شرکت در سال 98 سود ده بودند و به محض واریز سود به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی، سود به حساب سهامداران واریز می گردد.

مدیر سیستم های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی ادامه داد: در مرحله نامه نگاری با شرکت ها هستیم که سود مرحله دوم را هم هرچه سریع تر واریز نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زمان واریز 50 درصد به جامانده سود سهام عدالت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان واریز 50 درصد به جامانده سود سهام عدالت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید