سفیر ایران شهادت وزیر ورزش و جوانان یمن را تسلیت گفت

به گزارش فروشگاه لباس، حسن ایرلو سفیر ایران در صنعا در ملاقات با خانواده حسن محمد زید دبیرکل حزب الحق و وزیر ورزش و جوانان یمن که اخیرا توسط گروههای مسلح ناشناس ترور شده بود، شهادت وی را تسلیت گفت.

سفیر ایران شهادت وزیر ورزش و جوانان یمن را تسلیت گفت

به گزارش گروه بین الملل فروشگاه لباس به نقل از شبکه خبری المسیره ، حسن ایرلو سفیر ایران در یمن با حضور در منزل شهید حسن محمد زید دبیر کل حزب الحق و وزیر ورزش و جوانان، شهادت وی را به خانواده این شهید تسلیت گفت.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی فروشگاه لباس بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی فروشگاه لباس بخوانید. (کلیک کنید)

محمد و احمد فرزندان شهید محمد زید میزبان سفیر ایران بودند و ابراهیم منصور دبیرکل مکلف حزب الحق و علی محمد الشرعی رئیس اداره سیاسی این حزب در این ملاقات حضور داشتند.

سفیر ایران در این ملاقات از طرف جمهوری اسلامی ایران این مصیبت را به خانواده این شهید و رهبران حزب الحق و نیز ملت یمن تسلیت گفت و نائل شدن وی به مقام شهادت را به خانواده این شهید تبریک و تهنیت گفت.

ایرلو همچنین گفت، جمهوری اسلامی ایران جنایت ترور محمد زید را محکوم نموده و همبستگی ملت ایران با ملت یمن را اعلام می نماید.

وی با اشاره به روابط ایران و یمن که صدها سال قدمت دارد، بر مخالفت ایران با تجاوز علیه یمن تاکید نمود.

خانواده وزیر ورزش و جوانان یمن و نیز رهبران حزب الحق از حضور انساندوستانه سفیر ایران و ارزش معنوی و اخلاقی فراوان این اقدام قدردانی کردند.

حسن محمد زید وزیر ورزش و جوانان یمن و دبیر کل حزب الحق 27 اکتبر گذشته به دست عناصر وابسته به متجاوزان سعودی- آمریکایی در منطقه حده در صنعاء پایتخت یمن ترور شد و به شهادت رسید. این جنایت وحشیانه محکومیت گسترده ای را در پی داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سفیر ایران شهادت وزیر ورزش و جوانان یمن را تسلیت گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر ایران شهادت وزیر ورزش و جوانان یمن را تسلیت گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید