صدور مجوز سرمایه گذاری به ارزش بیش از 6000 میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو

به گزارش فروشگاه لباس، خبرنگاران/آذربایجان غربی معاون مالی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو از صدور 75 فقره مجوز سرمایه گذاری در حوزه صنعت، معدن، خدماتی و کشاورزی در نیمه نخست امسال خبرداد و گفت: پیش بینی می گردد این میزان مجوز منجر به سرمایه گذاری 6243 میلیارد ریال و اشتغال 3597 نفر گردد.

صدور مجوز سرمایه گذاری به ارزش بیش از 6000 میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو

ابراهیم جلیلی در گفت و گو با فروشگاه لباس اظهار کرد: در حوزه جذب سرمایه گذاری نیز 19 فقره پروانه بهره برداری با هدف فعالیت های صنعت و معدن صادر شده است.

وی در مورد مجموع سرمایه گذاری های انجام شده در طول 6 ماهه اول سال 99 با در نظر دریافت پروژه های در دست اجرا بیان نمود: ارزش این پروژه ها و سرمایه گذاری ها، 2576 میلیارد ریال سرمایه گذاری داخلی و 3 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی است.

معاون مالی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه میزان اشتغال ایجاد شده نیز 489 نفر است، توضیح داد: هم اکنون 180 واحد تولیدی کشاورزی، 117 واحد صنعتی و 15 واحد معدنی فعال نیز در منطقه وجود دارند.

وی ادامه داد: ارزش میزان صادرات کالاهای تولیدی و خدمات در منطقه 14 میلیون دلار بوده و ارزش صادرات مجدد نیز 6 میلیون دلار برآورد شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صدور مجوز سرمایه گذاری به ارزش بیش از 6000 میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز سرمایه گذاری به ارزش بیش از 6000 میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید