طرح تاپ ویژه صنایع، استادان و دانشجویان خراسان رضوی اجرا می گردد

به گزارش فروشگاه لباس، ستاد پایش صنایع سپاه امام رضا (ع) از مدیران واحد های صنعتی و جامعه دانشگاهی شامل دانشجویان و استادان دانشگاه ها دعوت نموده است تا در طرح تاپ مشارکت نمایند.

طرح تاپ ویژه صنایع، استادان و دانشجویان خراسان رضوی اجرا می گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه فروشگاه لباس، ستاد پایش صنایع سپاه امام رضا (ع) از مدیران واحد های صنعتی و جامعه دانشگاهی شامل دانشجویان و استادان دانشگاه ها دعوت نموده است تا در طرح تاپ مشارکت نمایند.

طرح تاپ با عنوان کامل طرح ملی توانمندسازی فراوری و توسعه اشتغال پایدار مطرح است و راه چاره هایی برای ارتباط هرچه بیشتر بین صنعت و دانشگاه ها ارائه می دهد. استادان نیز می توانند در قالب این طرح به صورت حمایت از انتها نامه های کاربردی، صنعتی و حتی گذراندن فرصت مطالعاتی خود بهره مند شوند.

دانشجویان نیز می توانند جهت هم سو سازی انتها نامه خود و ارتباط با صنعت و حتی گذراندن دوره خدمت سربازی در صنعت (سرباز صنعت) و اشتغال در صنعت مطابق با تخصص و رشته خود در این طرح مشارکت نمایند.

همچنین بنگاه های مالی، کارخانجات و گروه های تحقیق و توسعه می توانند در قالب طرح تاپ مسائل خود را به صورت عنوان های پژوهشی مطرح نمایند یا نیروی کار متخصص مورد احتیاج خود را از میان فارغ التحصیلان دانشگاهی که در این طرح شرکت نموده اند، انتخاب نمایند.

در فایل زیر، شرایط لازم برای مشارکت در هر بخش به تفصیل بیان شده است:

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "طرح تاپ ویژه صنایع، استادان و دانشجویان خراسان رضوی اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح تاپ ویژه صنایع، استادان و دانشجویان خراسان رضوی اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید