قانونگذار ایالتی آمریکا به کرونا مبتلا شد

به گزارش فروشگاه لباس، یک قانونگذار جمهوریخواه آمریکا از ابتلای خود به ویروس کرونای جدید خبر داد.

قانونگذار ایالتی آمریکا به کرونا مبتلا شد

به گزارش گروه بین الملل فروشگاه لباس، یک قانونگذار ایالتی آمریکا دوشنبه شب خبر داد آزمایش او برای بررسی ابتلا به ویروس کرونا مثبت بوده است.

به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس لس وارن قانونگذار جمهوریخواه مجلس ایالتی آرکانزاس در آمریکا گفت که نتیجه آزمایش کرونای وی مثبت بوده است. بدین ترتیب لس وارن سومین قانونگذار مجلس ایالتی آرکانزاس است که تست کرونای وی مثبت اعلام شده است.

لس وارن گفت که دکتر وی نتیجه مثبت آزمایش کرونا را به او خبر داده و به همین دلیل در منزل خود را قرنطینه کرده است. این قانونگذار آمریکایی گفته که کرونای وی خفیف است.

رسانه های خبری در روزهای گذشته از مرگ یک قانونگذار آمریکایی به دلیل ابتلا به ویروس کرونای جدید خبر دادند.

باب گلنزر قانونگذار ایالت داکوتای جنوبی ساعت 8 صبح جمعه به وقت محلی در یک بیمارستان به دلیل کرونا جان خود را از دست داد. فرزند این قانونگذار آمریکایی این خبر را ابتدا در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد.

لحظاتی بعد نیز لی کوالم رهبر اکثریت سنا خبرمرگ باب گلنزر را تایید کرد. این قانونگذار 74 ساله آمریکایی از حدو دو هفته قبل به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود. علاوه بر وی، همسر و برخی از نزدیکان گلنزر نیز به کرونا مبتلا شدند.

مقامات آمریکایی هشدار داده اند روزهای سختی در انتظار شهروندان آمریکایی واقع شده است و سناریویی که در انتظار این کشور است شبیه ایتالیا خواهد بود. (جزئیات بیشتر)

منبع: خبرگزاری فارس

به "قانونگذار ایالتی آمریکا به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانونگذار ایالتی آمریکا به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید