لغو احتمالی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان در کره جنوبی

به گزارش فروشگاه لباس، جمیل لطف الله نسبی در گفتگو با خبرنگاران با یادآوری اینکه قرار بود مراسم قرعه کشی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان سه روز پیش برگزار شود اما با تصمیم فدراسیون جهانی این مراسم به زمان دیگری موکول شد، گفت: آنچه مسلم است معضل کرونا و شیوع آن در بسیاری کشورها منجر به این اتفاق شده اما مسئولان ITTF در حالی اقدام به لغو یکباره این مراسم کردند که در مورد زمان جدید آن هیچ اطلاع رسانی نداشته اند. به نظر می رسد این تصمیم برای خودِ مسابقات هم گرفته شود.

لغو احتمالی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان در کره جنوبی

وی با اشاره به اینکه کره جنوبی میزبان مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهانی (3 تا 9 فروردین ماه) است، گفت: ویروس کرونا در کره جنوبی هم شیوع داشته است. حتی یکی از شهرهای این کشور که 2.5 میلیون نفر جمعیت دارد، قرنطینه شده است. با این شرایط بعید نیست همین روزها خبرِ لغو مسابقات جهانی در موعد مقرر از سوی فدراسیون جهانی اعلام شود یا در کل محل مسابقات را تغییر دهند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز شرح داد: در هر صورت این موضوع برنامه های آماده سازی ما را هم تحت تأثیر قرار داده است. قرار بود از 5 تا 12 اسفندماه اردوی تمرینی در بوشهر داشته باشیم اما به خاطر ویروس کرونا و مقابله با آن تصمیم به لغو اردو گرفته شد.

لطف الله نسبی با اشاره به اینکه در برنامه آماده سازی موردنظر برای ملی پوشان تنیس روی میز حضور در تور جهانی قطر و عمان پیش بینی شده است، گفت: قرار است نوشاد و نیما عالمیان در تور جهانی قطر شرکت داشته باشند. برای عمان اما امین احمدیان و امیرحسین هدایی هم به آنها اضافه خواهند شد. در فاصله زمانی این دو رویداد هم پلی آف لیگ برتر برگزار می شود که ملی پوشان در آن حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: از 25 اسفندماه تا اول فروردین ماه که زمان احتمالی برای اعزام به محل برگزاری رقابت های جهانی در کره جنوبی است هم فاصله زمانی چند روزه داریم. می توانیم از این زمان هم برای پیگیری تمرینات استفاده کنیم. اما موضوع اینجاست که الان برگزاری رقابت های جهانی در ابهام است. باید ببینیم که فدراسیون جهانی طی روزهای آینده در مورد مسابقات و قرعه کشی آن چه تصمیمی می گیرد.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز تاکید کرد: در هر صورت بازیکنان باید پیگیر تمرینات خود باشند تا از شرایط آمادگی دور نشوند. حالا که اردوی بوشهر لغو شده به آنها برنامه تمرینی می دهم تا به صورت انفرادی پیگیر تمرینات شأن باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لغو احتمالی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان در کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو احتمالی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان در کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید