میلیاردر 44 ساله به دنبال ازدواج با زن جوان جهت زندگی در کره ماه، عکس

به گزارش فروشگاه لباس، یک میلیاردر ژاپنی که بلیط سفر به کره ماه را خریداری نموده، با توجه به مدت زمان طولانی این سفر به دنبال زنی به عنوان شریک زندگی می شود تا او را همراهی کند.

میلیاردر 44 ساله به دنبال ازدواج با زن جوان جهت زندگی در کره ماه، عکس

رکنا: به نقل از آسین ایج، یک ژاپنی 44 ساله که میخواهد ظرف چند سال آینده باهمکاری شرکت اسپیس ایکس به فضا سفر کند، اعلام نموده تمایل دارد فردی را به عنوان همسر انتخاب کند تا در این سفر تنها نباشد.

یاسوکا مائزاوا موسس شرکت زوزو است که بزرگترین خرده فروشی آنلاین انواع البسه در ژاپن محسوب می گردد. وی در سال 2018 اولین بلیط سفر دنیاگردانه به فضا را خریداری کرد.

وی گفته است که فردی که به عنوان همسر وی را همراهی می نماید باید شخصیتی درخشان و باوقار داشته باشد و خواهان صلح دنیای باشد.

مائزاوا می گوید درخواست ازدواج زنانی از سراسر دنیا را آنالیز می نماید و داوطلبان به این منظور می توانند درخواست های خود را به صورت آنلاین Mr Maezawa wrote on the website. به وی تحویل دهند. این افراد باید 20 سال به بالا سن داشته باشند. وی امیدوار است بتواند به زودی همسر خود را انتخاب کند تا هر دو نفر قبل از سفر به ماه در سال 2023 به طور دقیق و کامل از روحیات و شخصیت یکدیگر آگاه شده باشند

منبع: توریسم آنلاین

به "میلیاردر 44 ساله به دنبال ازدواج با زن جوان جهت زندگی در کره ماه، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلیاردر 44 ساله به دنبال ازدواج با زن جوان جهت زندگی در کره ماه، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید