نوروز 99 با 140 فیلم جدید سینمایی در تلویزیون

به گزارش فروشگاه لباس، همزمان با شروع نوروز و نوشدن طبیعت، شبکه های سیما بیش از 140 فیلم سینمایی ایران و دنیا و همچنین پویانمایی را به روی آنتن می برد.

نوروز 99 با 140 فیلم جدید سینمایی در تلویزیون

به گزارش از ،معاونت سیما در نوروز 99 با بیش از 140 فیلم سینمایی ایرانی و خارجی و همچنین پویانمایی های جذاب به استقبال سال جدید می رود.

شبی که ماه کامل شد، تختی، آسمان هشتم و زندانی ها از جمله فیلم های ایرانی و آگهی ترحیم، اسرار رسمی و توگو از جمله فیلم های خارجی است که در ایام نوروز از شبکه یک سیما پخش می گردد.

فیلم های شبکه یک سیما هر روز در ایام نوروز ساعت 9:30 پخش می گردد.

شبکه دو سیما هم فیلم های ایرانی شکلاتی، پیشونی سفید 3، هفت معکوس و فیلم هایی از سینمای دنیا همچون ماشین دیوانه، بازگشت برنادت و عصر یخبندان 5 را برای تعطیلات نوروز پخش می نماید.

ساعت پخش فیلم های این شبکه 8 صبح، 17 و 1:30 بامداد خواهد بود.

شبکه سه سیما هم در ساعت 15:30 فیلم های مطرحی از سینمای ایران و دنیا از جمله سرو زیر آب، سرخ پوست، ایران، شاهد نامرئی، مسابقه عظیم و تقلب را پخش می نماید.

شبکه چهار سیما برای نوروز 99، 16 فیلم از آثار برتر سینمای ایران و دنیا را در ژانر های کمدی، خانوادگی، حادثه ای، علمی و تخیلی به مخاطبان عرضه می نماید.

ساعت پخش فیلم ها ساعت 20:30 دقیقه هر شب است.

بر سر دروازه ابدیت، سکوت، جنگ جریان و دانکرک از جمله فیلم های نوروزی شبکه چهار است.

شبکه پنج سیما برای نوروز 99، 17 فیلم سینمایی از آثار برتر سینمای ایران و دنیا را در ژانر های کمدی، خانوادگی، حادثه ای، علمی و تخیلی برای مخاطبان خود تدارک دیده است که در ساعات 9 صبح و 13:30 دقیقه از آنتن این شبکه پخش می گردد.

فیلم های سینمایی اکسل و آشوب در زندان، فیلم سینمایی طنز بازیگر قانون و ده دقیقه گذشت از جمله فیلم های نوروزی شبکه پنج است.

شبکه نمایش هم با فیلم های متنوع در ساعات 11، 13، 19، 21، 23 و 1 بامداد مهمان مخاطبان خواهد بود.

هر چی خدا بخواد، ایستاده در غبار، گودزیلا: پادشاه هیولاها، مردان سیاه پوش: بین الملی، افسانه مروارید های ناگا و قصر رویایی از جمله فیلم هایی هستند که در این ایام روی آنتن نمایش می رود.

شبکه افق هم از یکم فروردین تا خاتمه تعطیلات نوروز در ساعت 15 فیلم های مظنونین همیشگی، در جست و جوی خوشبختی، پچ آدامز، مردی بدون گذشته را به نمایش درمی آورد.

مدرسه خرگوش ها نگهبانان تخم مرغ طلایی، هاچیپو، افسانه ربات ها، پسر کیهان نورد را بچه ها عزیز می توانند در ایام نوروز از شبکه کودک تماشا نمایند.

همچنین شبکه های کودک در ساعت 14 و امید در ساعت 18 فیلم های سینمایی مخصوص بچه ها و نوجوان را تقدیم این عزیزان خواهد نمود.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نوروز 99 با 140 فیلم جدید سینمایی در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروز 99 با 140 فیلم جدید سینمایی در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید