کشف 5 موتورسیکلت سرقی در نهاوند

به گزارش فروشگاه لباس، فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری یک دزد موتورسیکلت و کشف 5 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در این شهرستان اطلاع داد.

کشف 5 موتورسیکلت سرقی در نهاوند

به گزارش خبرنگار از ، سرهنگ شا احمد ساکی فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند اعلام کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان نهاوند، تیم ویژه پلیس آگاهی تشکیل و با آنالیز فنی و پلیسی از محل وقوع سرقت ها همچنین پایش مشاهدات و اخبار، انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی در دستور کار نهاده شد.

او با بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی، دزد و محل اختفای وی شناسایی شد گفت: مأموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی و با همکاری فرماندهی انتظامی بخش گیان در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر و 5 دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز از مخفیگاه او کشف شد.

سرهنگ ساکی با اشاره به اینکه متهم در بازپرسی های فنی به 6 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد، اعلام کرد، بر اساس اظهارات متهم این موتورسیکلت ها را به یک خریدار اموال مسروقه فروخته که وی نیز شناسایی و دستگیر و هر 2 متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

او با بیان اینکه مالباختگان نیز شناسایی شدند، گفت: اقدامات قانونی و قضائی برای تحویل موتورسیکلت های کشف شده به آنان در دستور کار واقع شده است.

د.ا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کشف 5 موتورسیکلت سرقی در نهاوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 5 موتورسیکلت سرقی در نهاوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید