اخبار سیاسی

واکنش جالب زنگنه به تحریمش توسط آمریکایی ها

خبرنگاران : وزیر نفت گفت:تحریم من توسط آمریکایی ها هیچ تأثیری ندارد، من سرمایه ای در بیرون از ایران ندارم و این اقدام آمریکایی ها تنها من و همکارانم را در پیمودن اهدافمان مصمم تر کرد.

5 آذر 1399

تکمیل پتروشیمی و برطرف محرومیت از روستاها حق مردم خراسان شمالی است

معاون اول رئیس جمهوری اظهار داشت: تکمیل پتروشیمی و برطرف محرومیت از روستاها و مناطق مرزی حق مردم خراسان شمالی است و دولت با یاری نمایندگان مردم همه مساعی خود را برای اجرای طرح های عمرانی و محرومیت زدایی به کار می بندد.

3 آذر 1399

جهش بورس در انتظار انتخابات آمریکا است؟

فراز و فرود های بازار سرمایه در حالی ادامه دارد که بسیاری از کارشناسان معتقد بودند که بعد از اصلاح شاخص در ماه های شهریور و مهر، شاخص روندی صعودی خواهد داشت. اتفاقی که رخ نداد و به نظر می رسد علت نوسان این روز های بورس، نزدیک شدن انتخابات آمریکا و تاثیر...

1 آذر 1399

افتتاح آدینه بازار تمبر در موزه پست

رمضانعلی سبحانی فر مدیر عامل شرکت ملی پست در مراسم آیین افتتاح آدینه بازار تمبر که صبح 2 آبان ماه در موزه پست برگزار گردید اظهار کرد: تمبر به عنوان نماد پست درآمده و تمبر سفیر فرهنگی کشورها و انسان ها بین یک دیگر است. وی همچنین اضافه نمود: بخشی از تاریخ...

29 آبان 1399

با حضور تشکل ها در اتاق بازرگانی، قدرت چانه زنی جمعی افزایش می یابد

رئیس اتاق کرمان گفت: تشکل های زیرمجموعه اتاق کرمان و نظرات و پژوهش های آنها در تصمیم گیری ها و انجام فعالیت ها، در سطح استان و کشور تأثیرگذارند.

28 آبان 1399

افراد بدون ماسک چگونه شناسایی می شوند؟

تهران (پانا)-معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت در سطح تهران ناظران متعددی از جمله نیروهای انتظامی، ضابطان قضایی و نیروهای بهداشت داریم و نیروهای انتظامی ابزاری مثل دوربین ها را در اختیار دارند و افرادی که ماسک نزده باشند، پس از شناسایی...

22 آبان 1399

عقل معاش در کنار عقل معاد کارساز است

رئیس مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت: اگر فقط بر عقل معاش تکیه کنیم و خود را برتر بدانیم حتی در حل مشکل معاش نیز درمانده می شویم. عقل معاش در کنار عقل معاد کارساز است.

19 آبان 1399

دستور شیخ سلمان برای رسیدگی فوری به شکایت النصر از پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، طرفداران فوتبال در ایران و عربستان منتظر اعلام رأی کنفدراسیون فوتبال آسیا در پرونده شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس ایران بعد از حذف از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هستند.

18 آبان 1399

دژپسند: بازارگردانی سهام بورسی تا هفته آینده آغاز می شود ، انتشار 90 هزار میلیارد تومان اوراق در نیمه اول سال

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه تا هفته آینده عملیات بازارگردانی سهام بورسی عملیاتی می شود، گفت: برای جبران کسری بودجه 90 هزار میلیارد تومان اوراق در نیمه اول سال منتشر شد.

13 آبان 1399

کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه به زودی تشکیل می شود

واعظی گفت: کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه با هدف تلاش و تصمیم گیری برای توسعه و تعمیق روابط تجاری و اقتصادی به زودی برگزار شود.

6 آبان 1399

محمودزاده: افزایش 10 برابری قیمت کود شیمیایی قابل قبول نیست ، تصمیمات دولت سطح زیر کشت را کاهش می دهد

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: افزایش 10 برابری قیمت کود شیمیایی برای کشاورزان قابل تحمل نیست و سطح زیر کشت محصولات کشاورزی از قبیل گندم را با کاهش شدید روبرو می نماید.

30 مهر 1399

تدابیر دولت عراق برای جابجایی عزاداران حسینی در کربلای معلی

وزیر حمل و نقل عراق به کربلا رفته است تا بر فرایند جابجایی عزاداران حسینی نظارت داشته باشد.

26 مهر 1399

برگزاری جشن دانشجویان ورودی جدید به صورت مجازی

معاون فرهنگی وزارت علوم به بیان توضیحاتی درباره نحوه برگزاری جشن دانشجویان ورودی جدید گفت: دانشگاه ها در حال انجام دادن تمهیدات لازم برای نحوه برگزاری این جشن هستند.

26 مهر 1399

آینده بورس چطور پیش بینی می شود؟

یک کارشناس اقتصادی با بررسی اثر نوسان های بورس بر تورم می گوید، رشد جهشی قیمت سهام می تواند به انتظارات تورمی دامن بزند. اکنون با توجه به ادامه نزول شاخص، دیگر حتی فعالان بازار سهام هم پول پاشی و حمایت دستوری از بورس را برنمی تابند.

26 مهر 1399

افتتاح و راه اندازی خدمات پزشکی از راه دور در 23 نقطه محروم کشور به همت ستاد اجرایی فرمان امام

خدمات دوراپزشکی ستاد اجرایی فرمان امام با همکاری وزارت بهداشت در 23 نقطه کشور شروع به کار کرد.

26 مهر 1399

امیر نصیرزاده: همکاری نهاجا و پدافند سدی خلل ناپذیر در آسمان کشور ایجاد نموده است

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پیامی با گرامیداشت روز پدافند هوایی تأکید کرد: در هم تنیدگی نیروی هوایی و پدافند موجب شکل گیری سدی خلل ناپذیر در آسمان کشور شده است.

26 مهر 1399

کارگردان عموهای فیتیله ای: استفاده از علایم هشدار ضابطه مند شود

محمد مسلمی بر لزوم به کارگیری ضابطه مند از علایم هشداردهنده رده بندی سنی برنامه ها در تلویزیون تاکید کرد.

26 مهر 1399

تکلیف لیگ برتر تا قبل از ظهر فردا معین می گردد

فردا (دوشنبه) تا پیش از ظهر تکلیف نهایی مسابقات لیگ برتر تعیین خواهد شد.

22 تیر 1399

دستور وزیر ارشاد برای ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشکسوت

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، در پی درخواست هنرمندان عضو این مؤسسه، معاون امور هنری در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتقال موسسه هنرمندان پیشکسوت از زیر مجموعه معاونت هنری به زیرمجموعه وزیر را پیشنهاد داد...

21 تیر 1399

جوابیه دفتر روحانی به نامه رحمانی

روابط عمومی دفتر رئیس جمهوری واکنش به ادعای رضا رحمانی وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت در خصوص دلایل برکناری اش در جوابیه ای شرح داد: به هیچ وجه از جناب آقای رحمانی خواسته نشده از لایحه دولت حمایت کنند، بلکه تاکید شده از فعالیت ها و رایزنی های فشرده سه نفر...

18 تیر 1399
تعداد: (52)